Nowości i Promocje

 

ellebaNA

NOWOŚĆ na rynku kosmetycznym!

Lifting, laminacja rzęs – podkręcenie, uniesienie i nawilżenie rzęs.

Lifting, laminacja i botox rzęs – to podkręcenie, uniesienie i turbo odżywienie rzęs, naturalnymi składnikami, witaminami i olejkami, bez konserwantów i parabenów.

To odbudowa włosa od środka!

Efekt zabiegu utrzymuje się 6-8 tygodni.

Cena zabiegu: 150 zł.

organic botox 128109073_1631948106887434_1490941883_n

 

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa – to nowoczesne, nieinwazyjne i skuteczne rozwiązanie estetyczne wykorzystywane w walce z różnymi niedoskonałościami skóry. W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, a także nie ma ryzyka pojawienia się podrażnień. Emitowane przez urządzenie impulsy elektromagnetyczne wywołują zjawisko elektroporacji, czyli otwarcia nowych miejsc, przez które składniki aktywne mogą zostać wprowadzone do komórki. Zabieg zapewnia regenerację skóry na poziomie komórkowym. Zalecana seria 6 zabiegów, raz w tygodniu.
Fale radiowe wykorzystuje się w zabiegach odmładzających. Dochodzi do podniesienia temperatury tkanek do ok 45 C, czego efektem jest przebudowa kolagenu, a w konsekwencji poprawa jakości skóry bez uszkodzenia naskórka. Następuje stymulacja fibroblastów do odbudowy oraz wytwarzania kolagenu i elastyny, dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastyczność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt skóry.

Przekłuwanie uszu

Wiem jak sprawić, by małe kobietki zgodziły się na przebicie uszu, a dorosłe Panie bez obaw o swoje zdrowie zdecydowały się na ten krok. Tak jak w każdej usłudze przeze mnie wykonywanej tak w tradycyjnym przebijaniu uszu również można zaproponować odmienną metodę. W moim salonie przebijanie uszu wykonywane jest pistoletem profesjonalnej firmy STUDEX to najnowsza metoda przebicia uszu u dzieci pistoletem bezdźwiękowym, kolczykami hipoalergicznymi. Przebicie jest zdecydowanie mniej odczuwalne niż w przypadku tradycyjnego przebicia pistoletem, gdyż nie ma charakterystycznego uderzenia i głośnego strzału. Polecane szczególnie dla małych dzieci. Dla dzieci imienny dyplom za odwagę – GRATIS!